نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

تکنسین های ایلیا ساب به طور حرفه ای و با بهره مندی از آخرین تجهیزات و متدهای نماشویی و بیمه حوادث به اجرای حرفه ای و با ایمنی بالا این صنف پرداخته اند. شستن نما/هزینه شستشوی نما/قیمت نماشویی/تمییز کردن نما/شستشوی نما بدون داربست/

(اختیاری)
(اختیاری)
تومان

توضیحات

 نماشویی ساختمان

 نماشویی درساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها بسیار کاربرد دارد . در گذشته نماشویی فقط برای شستشوی پنجره ها توسط گروهی از کارگران انجام می شد . آن ها با آویزان شدن از ساختمان های مرتفع با کم ترین امکانات و خطرات فراوان به تمیزکردن پنجره های ساختمان اقدام می کردند .

 اما امروزه با وجود تجهیزات و امکانات عالی نماشویی به بهترین نحوه ممکن بدون ایجاد کوچکترین خطر برای افراد درحال کار برای انواع ساختمان های مرتفع انجام می شود . کف سابی و نماشویی یکی از مواردی است که برای تمیزکردن و زیبا نشان دادن ساختمان توصیه می شود . به افرادی که که این کار را انجام می دهند ساب زن می گویند .

 مزایای نماشویی ساختمان

         زیبایی و درخشندگی وشفافیت کف پس از انجام کار

  •         ایجاد تراز و از بین بردن پستی و بلندی های آن
  •         از بین بردن خراش های ایجاد شده بر روی سنگ
  •         دوام و استحکام بیشتر در برابر رفت و آمد

روش کار در نماشویی ساختمان بدین گونه است که افراد متخصص در این زمینه بدون آسیب رساندن به نمای ساختمان باعث تمیزی و زیبایی آن می شوند . در کفسابی و نماشویی پدهای مخصوص ( پدهای الماسی ) برای ایجاد تراز(از بین بردن پستی و بلندی کف ) و خراش های ایجاد شده روی آن با استفاده از دستگاه های مخصوص بدون کثیف کاری و ایجاد گرد و غبارانجام می گیرد. هدف از انجام کف سابی و نماشویی زیبایی و درخشندگی ساختمان بدون ایجاد آسیب و خراش سنگ و از بین بردن کیفیت آن می باشد .

انواع روش های نماشویی ساختمان

  • نماشویی با راپل به روش صخره نوردی یا طناب.
  • نماشویی با کلایمر (جایگزین داربست).
  • نماشویی با داربست.
  • نماشویی با کمربند محافظتی.

نماشویی شستشوی نمای ساختمان ضروتی برای کلان شهرها

در شهرهای بزرگ همچون تهران،اصفهان؛تبریز،مشهد،آلایندهای هوا صدمات زیادی ب نمای ساختمان وارد میکند.گردوغبار موجود در هوا به همراه آلایندهای ناشی از دود ماشین از جمله عواملی است که نمای ساختمان را سیاه میکنند. شستشوی نمای ساختمان مهم ترین قسمت در نظافت بیرونی ساختمان ب شمار می آید.نماشویی یا شستشوی ساختمان برای بنا های قدیمی بسیار ضروری است.

انواع کفسابی و نماشویی ساختمان

معمولا روش های مختلفی برای کفسابی انجام می شود که در اینجا به چند مورد آن کفسابی با رزین ، کفسابی با استفاده از فرچه سیمی و کفسابی کامل وکفسابی با پولیش اشاره خواهیم کرد :

در کفسابی با فرچه سیمی معمولا به دلیل سابیدن کف با فرچه سیمی بسیار تمیز می شود اما با گذشت زمان به خاطر زبری ، کف سنگ دوباره کثیف می شود و به مرور شفافیت خود را از دست می دهد . در کفسابی کامل ابتدا درمراحل اولیه لایه برداری صورت می گیرد و در مرحله آخر ساب براق کننده نیز با دقت فراوان اجرا می شود .

کفسابی با رزین مشابه کفسابی کامل است ، بعضی از سنگ ها مانند تراورتن به دلیل ساختار آن ها خلل هایی در آن ها وجود دارد که در مراحل اجرایی کف سابی این سوراخ ها نمایان می شود . ساب زن این سوراخ ها را با استفاده از موادی به نام رزین پر می کند و پس از خشک شدن مجدد آن را ساب می زند . تنها تفاوت این مرحله با کفسابی کامل استفاده از رزین در جریان کار می باشد . در بعضی از مواقع به درخواست کارفرما پس از اجرای کامل مراحل کفسابی از مواد جامدی به نام پولیش استفاده می شود .

دستگاه های سنگ سابی و کاربرد آن ها

دستگاه های کفسابی و سنگ سابی ،سه نوع می باشند : دستگاه کفسابی تک فاز و سه فاز و دستگاه های کفسابی مخصوص راه پله ها . دستگاه کفسابی سه فاز معمولا برای ساختمان هایی که برق سه فاز دارند استفاده می شوند ، این دستگاه موتور بسیار قوی داشته و از قدرت پاک کنندگی و ساییدن بیشتری نسبت به دستگاه تک فاز دارد .ازکیفیت بهتری نسبت به دستگاه تک فاز برخوردار می باشد . از دستگاه کفسابی تک فاز به ندرت استفاده می شود مگر زمانیکه برق سه فاز نباشد یا اینکه قبلا کفسابی انجام شده و کف آلودگی و جرم زیادی نداشته باشد . دستگاه ساب زنی مخصوص راه پله ها شبیه دریل هایی با قدرت بالاست که با برق تک فاز کار می کند و به جای مته پدهای کفسابی بر روی آن قرار گرفته است.

کفسابی عالی چه خصوصیاتی دارد ؟

کاملا پستی و بلندی های سنگ ها برطرف شده باشد . لبه های دیوار و اطراف آن به دلیل آنکه قابل دسترس دستگاه نیست به صورت دستی ساب زنی انجام شود . استفاده از پدها و لقمه های مرغوب در کفسابی باعث ایجاد شفافیت و کیفیت یکنواخت کف می گردد . جمع آوری فاضلاب کفسابی از محل مورد نظر و تمیزکردن دیوارها پس از اتمام کار .

نماشویی یا شستشوی نما توسط دستگاه واترجت که به عنوان یک شویینده فشار قوی آب توانای شستشوی انواع آلودگی دارا میباشد انجام میشود.که آب شهری را بافشار بسیار بالا 200 بار از نازل خارج کرده و به سطوح مربوط پمپ میکند و هر گونه آلودگی را از سطوح مورد نظر می زدآید. از این دستگاه میتوان در شستشوی نمای سیمانی،شستشوی نمای آجری، شستشوی نمای کامپوزیت، شتشویی نمای شیشه ای، شستشوی نمای سنگی،و غیره نیز استفاده کرد. که ساختمان مورد نظر باید دارای برق سه فاز باشد.

 

نظرات

(0/0)

سلام ممنونم بابته شستشوی نمای ساختمونمون واقعا اکیپ نماتون خیلی حرفه ای کار کردن   تشکر

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

ممنون از نظر شما  هدف اول ما رضایت کامل مشتری است

(0/0)

با طناب کار میکنید یا داربست   شکل دیگه ایم میتونید کار کنید آیا اکیپ
تون بیمه دارن

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام   بله گروه ما به کلیه روش در زمینه نماشویی اراِِیه خدمات میدهند و کلیه کارکنان ما دارای بیمه هستند

روشهای نماشویی
روش طناب
روش داربست
روش کلایمر  یا بالا بر صنعتی

(0/0)

سلام خسته نباشید آقا ما موسسه ای نظافتی  تهرانو مزاحمتون میشیم
بعضی از خونه ها که ما میریم کف سرامیک و سنگ رو هر چقدر تمیز میکنیم
تمیز نمیشه وصاحب خونه در توانش نیس  کفسابی یا نماشویی انجام بده
برای نظافت جوری که هزینه کفسابی و نماشویی نداشته باشه به ما مشاوره میدید در این زمینه   با تشکر

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام  بله ما باعث افتخارمون هست که بتونیم برای رفع مشکلات هموطنانمون به گروهای وابسته به صنف ما یاری برسونیم

(0/0)

سلام  نماشویی متری چنده؟؟؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر گرامی   قیمت نماشویی ساختمان   یا  قیمت شستشوی نما بستگی به نوع نما  و متراژ کار داره ولی در کل  قیمت نماشویی  از  ۴ هزار به بالا هستش (پروژهای بالا هزار متر  بر حسب متراژ قیمت داده میشود )

(0/0)

سلام با توجه که به ایام عید داریم نزدیک میشم من از شما یه وقت میخواسنم برای شستشوی نمای ساختمونمون اکبری هستم آقای بهاری پروژه ایران مال

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام آقای اکبری  خوب هستین شما ما در خدمت گذاری حاضریم  تعیین تاریخ و ساعت  با شما  ماشکلی نداریم

(0/0)

ببخشید شما که با طناب کار میکنی و خطر جانی زیادی داره    و خدای نکرده اگر در حین کار برای افراد اتفاقی بیفته  ایا ساختمان مورد نظر نیز مسولیتی داره یا پیمانکار مسئول هستش

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر محترم آقای رضا در جواب شما باید عرض کنم خدمتتون که
تکنسین های ایلیا ساب به طور حرفه ای و با بهره مندی از آخرین تجهیزات و متدهای نماشویی و بیمه حوادث به اجرای حرفه ای و با ایمنی بالا این صنف پرداخته اند  و تمامی مسولیت ها بر عهده پیماتکار میباشد و ساختمان مذکور هیچگونه مسولیتی نخواهد داشت

(0/0)

سلام آقای بهاری میخواستم یک نمونه قرار داد نماشویی  به این شماره زیر  تلگرام کنید ممنون
09378018051 نیما راد
سپاس گذارم

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام‌کاربر گرامی  نمونه قرار داد ارسال شد
ممنون از این که ایلیا ساب رو اتنخاب کردید
موق باشید

(0/0)

سلام جناب.بی زحمت یه نمونه از قرارداد در رابطه با نماشویی به شماره ۰۹۲۱۷۶۲۷۹۷۳ ارسال کنین.ممنون

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام دوست عزیز نمونه قرار داد ارسال شد
موفق و پیروز باشید

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند