تصویر کفسابی گرانیت

کفسابی گرانیت

شماره تماس ایلیا ساب (09120575192) کف سابی سنگ گرانیت/ساب زدن سنگ گرانیت/ساب زنی گرانیت/قیمت کف سابی گرانیت/سنگ سابی گرانیت/مزیت سنگ گرانیت این است که به دلیل مقاومت و سایش بسیار خوبی که دارد. میتوان پراخت های بافت دار بسیاری از قبیل شعله زنی،تیشه زنی، قلمه زنی و غیره انجام داد.

تومان

توضیحات

کفسابی سنگسابی سنگ گرانیت

راه پله و پاگرد بهترین مکان برای نصب سنگ گرانیت میباشد ب دلیل مقاومت بسیار بالای که برخوردار است.واسمه دیگرآن سنگ(بخارا) است که 40 درصد آن را کوارتزو 60درصد آن را فلدسپار تشکیل میدهد.برخی از مردم ب علت قیمت بالای گرانیت از سنگ تراورتن و مرمر درجه دو استفاده میکنند.که این مورد اشتباه بزرگی محسوب میشود.در این مورد باید تاکید کرد که پلکان و ساختمان های اداری وتجاری و مدارس که آمدوشد زیادی دارند میبایست حتما از جنس مرمر  مرغوب یا گرانیت استفاده کنند.

کاربرد دیگرآن در نما میباشد که به هیچ عنوان توصییه نمیگرد. زیرا ب دلیل مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری مواد سیمانی باعث ریختگی آن از نما میشود. با توجه ب توضیحات بالا و وجود ذرات کوچک الماس در سنگ گرانیت که مقاوت بالای ب آن میبخشد.

باید در کفسابی و سنگسابی از تراشه های الماس استفاده کرد تا ب کانی های داخل آن آسیب نرسد استفاده کرد تل توانای صیقلی کردن و از بی بردن پستی بلندی که اشتباهات انسانی محسوب میشود را داشته باشد. لذا باید عنوان داشت اکیپ های که سنگ گرانیت را بر عهده میگیرند باید شناخت منا سب توانای و ابزار مناسب    این کار داشته باشد. در این راستا گروه کفسابی ایلیا با وارد کردن تراشه های الماس مخصوص ساب گرانیت از شرکت کلیندکس ایتالیا و آکمی آلمان و داشتن نیرو های مجرب و با  تجربه اطلاعات کافی وانجام پروژهای متعدد کفسابی سنگ گرانیت همواره میکوشد تا رضایت شما را ب دست آورد.

نظرات

(0/0)

ساب سنگ گرانیت چند مرحله هستش و قیمتش چقدره ممنون

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر محترم   ساب سنگ گرانیت  در ۲۰ مرحله انجام میشود به علت  سختی زیاد زمان بیشتری خواهد برد
و قیمت کفسابی گرانیت از متری  ۲۰ هزار تومان شروع میشود

(0/0)

مطالب بسیار خوبی دارید سپاسگزارم

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر گرامی خواهش میکنم
سپاس از نظر شما

(0/0)

ممنون میشم چند مورد نمونه کارهاتون رو قرار بدید

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام  بله حتما  در اولین فرصت چندین نمونه کار در تهران بزرگ  و کلان شهرهای ایران بارگذاریم خواهیم کرد

(0/0)

قربان وقت بخیر  برای سنگ گرانیت از چه نوع لقمه ای استفاده میشود ممنون ؟

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام‌کاربر محترم سنگ گرانیت به علت سختی زیاد باید در ساب این گونه سنگها از لقمه های الماسه استفاده کرد  که از جنس الماس هستند

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند