خواندنی ها

کفسابی انواع سنگ و کفپوش

کفسابی روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش انواع سنگ و کفپوش می باشد. اغلب خانه های نوساز دارای سنگ براق و شفاف می باشند اما به مرور زمان ظاهر انواع سنگ و کفپوش کدر شده و دچار فرسایش می شود و به نظر می آید که کثیف هستند، اما اشتباه نکنید به دلیل اینکه مدتی از طول عمر انواع سنگ و کفپوش گذشته دچار فرسایش شده است بنابراین بهتر است از روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش و کدر شدن سنگ استفاده کنید.

هزینه و قیمت کفسابی

قیمت کفسابی بر اساس متریال های مختلف تعیین می شود که به بیان آن ها می پردازیم. پارامترهایی همچون نوع سنگ به کار برده شده، متراژ کف، ساب خوردن سنگ و عوامل نظیر در هزینه و قیمت کفسابی موثر هستند.

نماشویی با استفاده از واترجت و مزایای آن

نماشویی با استفاده از شیوه های دستی و سنتی ، دارای مشکلات زیادی از قبیل کیفیت پایین شستشو، زمان بر بودن، نیاز به تعداد زیاد نیروی خدماتی، عدم ایمنی برای کاربر و هزینه های بالا می باشد، در حالیکه استفاده از دستگاه های مکانیزه و شیوه های نوین می تواند تمامی مشکلات موجود در روش های سنتی را برطرف نمایند

نکات جالب در مورد نماشویی و کاربرد های آن

نماشویی یکی از خدمات گروه کفسابی ایلیا ساب است. نماشویی کاربرد فراوانی در ساختمان های بلند و آسمان خراش ها دارد. نماشویی به روش های گوناگونی انجام می شود. یکی از روش هایی که مرسوم می باشد، کارگران بایک قلاب و بند چرمی از ساختمان ها آویزان می شوند و به تمیز کردن پنجره ها می پردازند.

قیمت و هزینه نماشویی در تهران

نماشویی ساختمان قیمت و هزینه آن بستگی به شرایط ساختمان متفاوت می باشد. البته لازم به ذکر است که برای تعیین دقیق قیمت نیاز به حضور در محل می باشد. اولین مسئله که در این بحث مطرح است موضوع ارتفاع می باشد به گونه ای که باید مشخص گردد که برای شست شوی نما نیاز به داربست است یا بدون وجود داربست نیز می توان عملیات نماشویی را انجام داد.

نماشویی بدون داربست و مزایای آن

برای نماشویی بدون داربست اصلا مهم نیست که شما برج دارید، یا یک واحد یک طبقه یا یک خانه ویلایی. در هر ارتفاعی نماشویی بدون داربست میتواند ساختمان شما را به بهترین شکل و بهترین کیفیت نماشویی کرده و یک نمای پاکیزه و فوق العاده را به شما تحویل دهد. بنابراین اصلا نگران کار نماشویی در ارتفاعات نباشید.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک به عمر این محصول را بیشتر می کند. موزاییک از جمله مصالح ساختمانی است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. موزاییکها یک نوع کفپوش میباشند که بسیار متراکم و منسجم است. از جمله کشورهایی که بسیار از موزاییکهای تک لایه ای استفاده مینمایند کشور آلمان و ایتالیا میباشد و در ایران نیز تنها یک کارخانه در یزد به تولید موزاییک های تک لایه ای پرداخته است.

کفسابی گرانیت شرایط مختلف آن

کفسابی گرانیت سبب می شود تا لایه های رویی این ماده تراشیده شود و سطحی تازه ظاهر می شود . ترمیم ناخنک ها و درزهای احتمالی بین قطعات نیز به کمک رزین انجام می شود که پس از کفسابی ، سطحی یکدست و هموار نمایان می گردد . کفسابی گرانیت علاوه بر افزایش عمر آن ، می تواند درخشندگی بی نظیری نیز به آن ببخشد که این امر با کمک کفسابی ایتالیایی میسر است و منجر به خودنمایی سطحی لوکس و زیبا می گردد

تمام مواردی که در مورد کفسابی باید بدانید

کفسابی ایتالیایی و مزایای آن کفسابی ایتالیایی دردوسال گذشته بحث کفسابی ایتالیایی مورد پرسش فعالان صنعت ساختمانی قرار گرفته. کفسابی ایتالیایی، در واقع سنگسابی ایتالیایی نوعی از سنگ ساب است علاوه بر اینکه ایرادات سنگ را رفع می کند به سنگ نیز جلای خاصی می بخشد. این نوع کفسابی در اصطلاح عام کفسابی آینه ای و یا کفسابی شیشه ای نیز می گویند. در کفسابی روش های مختلفی وجود دارد اما بهترین و مرغوبترین نوع کفسابی سنگ سابی به روش ایتالیایی است. کشور ایتالیا به دلیل تولید بهترین نوع سنگ مرمر نام خود را در این عرصه جا انداخته است . اما دلیل استفاده از نام کفسابی ایتالیایی به دلیل لقمه هایی که در این سنگ سابی استفاده می شود این لقمه ها به بهترین شکل ممکن عیب های سنگ را از بین می برد و سنگ را مثله آینه می کند

کفسابی پله و پاگرد و انواع آنها

کفسابی پله معمولا در ساختمان هایی که پله و پاگرد آنها از سنگ استفاده شده است انجام می شود. سنگ ها هم به مرور زمان تمیزی و جلای اولیه خود را از دست می دهند. در بسیاری موارد در مرحله نصب نیز در اثر کارهای عمرانی سنگ دچار لکه و کثیفی می شود.