خواندنی ها

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه شیشه های برج ها را تمیز می کنند؟

همه شما ساختمان پلاسکو را می شناختید؛ ساختمان بلندی که بعد از یک آتش سوزی گسترده، کامل در عرض چند ثانیه کامل فرو ریخت. پلاسکو اولین برج یا ساختمان بلندی بود که در تهران ساخته شد. بعد از پلاسکو کم کم برج های بلند دیگری هم ساخته شدند، بطوریکه پلاسکو دیگر در برابر آن ها هیچ بود؛ اما تفاوتی بین ظاهر بیرونی این ساختمان ها به وجود آمده است

شش دلیلی که باید ساختمان های قدیمی خود را حفظ کنید

"همه چیز قدیمی خوبه، جنس های جدید به مفت هم نمی ارزند." این جمله را بارها از زبان پدربزرگان و پدران در مورد همه چیز شنیده ایم. آن ها معتقند که کیفیت ها بعضی از جنس های امروزی به هیچ وجه مانند گذشته نیست.

این نکات را در بهسازی کف ساختمان ( کفسابی ) خود در نظر بگیرید

زمانی که صحبت از بهسازی و ترمیم ظاهر ساختمان می شود، یکی از قسمت های مورد توجه اهالی نیز کف ساختمان است.

کفسابی در تهران،کف سابی در تهران،سنگ سابی در تهران،ساب زنی در تهران،ساب سنگ تهران ،ساب زدن سنگ در تهران

کفسابی در تهران و قیمت کفسابی در تهران دو عنصر اصلی در ساختمان است که پیمان کاران به آنها اهمیت زیادی قائل هستند.گروه کفسابی ایلیا ساب یا منصفانه ترین قیمت کفسابی در تهران و برترین کیفیت کفسابی در تهران و با 30 سال تجریه کفسابی در تهران و سنگ سابی در تهران به شما این اطمینان را میدهد که تیم کفسابی ما بهترین تیم کفسابی در تهران میباشد.

کفسابی سنگ،کف سابی سنگ،ساب زنی سنگ،سنگ ساب تهران،ساب سنگ،ساب زن

ساب زنی سنگ باعث براقیت بی نظیر سنگ و باعث رفع شدن پستی بلندی،کثیفی های ناشی از چرک،سیاهی،روی سنگ می شود امروزه مهندسین ساختمان و پیمان کار های با تجربه برای زودتر به فروش رساندن ساختمان های نوساز یا چند سال ساخت کفسابی سنگ ساختمان را بهترین راه حل میدانند

کف ساب

کف ساب خوب برای انجام دادن یک ساب درجه یک و براق کردن سنگ های کف باید از لقمه های ساب براق کننده ایتالیایی یا همان ساب ایتالیایی و یا کفسابی ایتالیایی استفاده کند.

قیمت کفسابی، هزینه سنگ سابی متری 2 هزار تا 17 هزار تومان

کلیه مواردی که در قیمت کفسابی تاثیر گذار هستند.

ساب زدن سنگ

اکثر کسانی که با ما تماس میگیرند مشکلات و سوالات زیادی درباره تمیز کردن سنگ کف دارند که در ادامه به آن جواب داده ایم:

کف شوی،فرچه شوی،زمین شوی

کفشویی یا زمین شویی نوع دیگر کفسابی است که هزینه ی کمتری نسبت به ساب زدن دارد. برای کفشویی از دستگاه های کفسابی استفاده می شود که کیفیت مطلوب تری داشته باشد و برای سطوحی مانند سرامیک،بتنی،سنگی و ... که کثیفی سطحی دارند، استفاده میشود و اگر به طور مرتب از این روش استفاده شود،دیگر نیازی به عملیات کفسابی و صرف هزینه ی بالا نیست.

مشکلاتی که سنگ ها با آنها مواجه میشوند

سنگ های مانند گرانیت، مرمر، مرمریت، لاین استون وغیره خاصیت با دوامی دارند و سالیان زیادی عمر میکنند یا این حال اگر به خوبی نصب و یا نگهداری نشوند باعث بروز مشکلاتی می شوند که در زیر به توضیح آنها میپردازیم: