کفسابی انواع سنگ و کفپوش

کفسابی روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش انواع سنگ و کفپوش می باشد. اغلب خانه های نوساز دارای سنگ براق و شفاف می باشند اما به مرور زمان ظاهر انواع سنگ و کفپوش کدر شده و دچار فرسایش می شود و به نظر می آید که کثیف هستند، اما اشتباه نکنید به دلیل اینکه مدتی از طول عمر انواع سنگ و کفپوش گذشته دچار فرسایش شده است بنابراین بهتر است از روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش و کدر شدن سنگ استفاده کنید.

اگر نیاز به کمک در تصمیم گیری مناسب دارید - لطفا با تیم فروش ما برای مشاوره تخصصی تماس بگیرید.

 

انواع سنگ و کفپوش

  •         کفپوش سنگ آهک
  •         کفپوش سنگ مرمر
  •         کفپوش تخته سنگ
  •         کفپوش چینی
  •         کاشی کف سرامیک
  •         کف سنگ تراورتن
  •         کاشی های تزئینی

 

چندین مصالح ساختمانی با زیبایی یک طبقه سنگ طبیعی مطابقت دارند. با ویژگی شخصیتی دوبعدی و دوام آن، کف سنگی برای هزاران سال مورد علاقه خویشاوندان خانه بوده است.

کاشی های کفپوش سنگی در اشکال و اندازه های مختلف، از مستطیل 4x2 فوت و موزاییک مربع 1 اینچ استفاده می کنند.شما می توانید انواع سنگ و کفپوش را متناسب با نیازهای خود  پیدا کنید.

 

سنگ مرمر

سنگ مرمر یکی از انواع سنگ و کفپوش می باشد که ظاهر ظریف و مرسوم را ارائه می دهد. این سنگ نسبتا نرم و صیقلی است که تا حدودی حساس به خراش است. ابزار و تکنیک های مربوط به نصب کف سنگ می تواند زمینه کاری را خطرناک سازد. لطفا اطمینان حاصل کنید که بچه ها و حیوانات خانگی خود را در روز نصب به طور کامل دور از محل کار نگه دارید.

تراورتن

سنگ تراورتن سنگ رسوبی است ، تراورتن تا حدودی نرم و متخلخل است و در حالی که دارای تراکم از سنگ مرمر است، به جای سطح صاف. هنگامی که در کفپوش استفاده می شود، حفره های طبیعی تراورتن را می توان با کفسابی برای پایان جلا پر کرد، تا بافت اصلی سنگ را حفظ کند.

سنگ آهک

سنگ آهک یک نوع از سنگ تراورتن است، اگرچه این کار تا حدودی سخت تر است و در طول زمان به استفاده روزمره بهتر خواهد شد. این نوع سنگ الگوهای قابل توجهی دارد که هنگام کاشت کاشی های بلند، باریک، شبیه تخته های چوبی می باشد.

سنگ گرانیت

گرانیت یک سنگ آذرین است که تحت فشار شدید تشکیل شده و یکی از سنگین ترین مواد کفپوش است. این تقریبا غیرقابل نفوذ رنگ و خراش است. این رنگ ها در بسیاری از رنگ ها یافت می شود و در سراسر کشور یافت می شود - به دلیل کم هزینه های حمل و نقل، انواع مختلف کف گرانیت ممکن است ارزان تر باشد.

تخته سنگ

تخته سنگ یک سنگ دگرگونی است که در لایه ها تشکیل شده است، به طوری که به آسانی می تواند به ورقه های نازک تقسیم شود که به کاشی بریده می شوند. کاشی های کف کاشی را می توان با سطوح به طور طبیعی خشن خود و یا صاف سطوح نازکتر، جذب خوب برای ورودی ها، اتاق نشیمن، پاسیو و آشپزخانه را ارائه می دهند. رنگ صورتی، تخته سنگ به سمت ترکیبات سبز تیره، خاکستری و قهوه ای تمایل دارد.

کاشی سرامیک

این نوع سنگ معمولا از خاک رس قرمز یا سفید ساخته شده و در یک کوره اخراج می شوند. آنها تقریبا همیشه با یک لعاب با دوام است که رنگ و الگوی را حمل می کند. کاشی های سرامیکی معمولا برای ترافیک سبک و متوسط ​​مناسب هستند و به طور کلی دارای رتبه جذب آب نسبتا بالا هستند و باعث کاهش مقاومت در برابر یخ زدگی می شوند.

 

 

 

 

کاشی های چینی

کاشی های چینی نوعی کاشی سرامیکی است که از اکثریت ترکیبات مشابه کاشی های سرامیکی ساخته شده است. دمای بالاتر و مواد تصفیه بیشتر باعث می شود یک انتخاب کاشی سخت و دوام داشته باشد.

آنها به طور کلی توسط روش گرد و غبار فشرده شده از خاک رس ساخته شده است. کاشی های چینی معمولا میزان جذب آب بسیار پایین تری نسبت به کاشی های سرامیکی و انواع سنگ و کفپوش های دیگر دارند و باعث مقاومت در برابر سرما می شوند. کاشی های چینی کامل بدون رنگ هستند و الگو را از طریق کل ضخامت کاشی حمل می کنند و آنها را عملا غیر قابل نفوذ میکند ، بنابراین مناسب برای هر برنامه، از مسکونی به بالاترین ترافیک تجاری و یا برنامه های کاربردی صنعتی هستند.

 

 

نظر خود را بنویسید