خواندنی ها

نماشویی بدون داربست و مزایای آن

برای نماشویی بدون داربست اصلا مهم نیست که شما برج دارید، یا یک واحد یک طبقه یا یک خانه ویلایی. در هر ارتفاعی نماشویی بدون داربست میتواند ساختمان شما را به بهترین شکل و بهترین کیفیت نماشویی کرده و یک نمای پاکیزه و فوق العاده را به شما تحویل دهد. بنابراین اصلا نگران کار نماشویی در ارتفاعات نباشید.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک به عمر این محصول را بیشتر می کند. موزاییک از جمله مصالح ساختمانی است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. موزاییکها یک نوع کفپوش میباشند که بسیار متراکم و منسجم است. از جمله کشورهایی که بسیار از موزاییکهای تک لایه ای استفاده مینمایند کشور آلمان و ایتالیا میباشد و در ایران نیز تنها یک کارخانه در یزد به تولید موزاییک های تک لایه ای پرداخته است.

کفسابی گرانیت شرایط مختلف آن

کفسابی گرانیت سبب می شود تا لایه های رویی این ماده تراشیده شود و سطحی تازه ظاهر می شود . ترمیم ناخنک ها و درزهای احتمالی بین قطعات نیز به کمک رزین انجام می شود که پس از کفسابی ، سطحی یکدست و هموار نمایان می گردد . کفسابی گرانیت علاوه بر افزایش عمر آن ، می تواند درخشندگی بی نظیری نیز به آن ببخشد که این امر با کمک کفسابی ایتالیایی میسر است و منجر به خودنمایی سطحی لوکس و زیبا می گردد

تمام مواردی که در مورد کفسابی باید بدانید

کفسابی ایتالیایی و مزایای آن کفسابی ایتالیایی دردوسال گذشته بحث کفسابی ایتالیایی مورد پرسش فعالان صنعت ساختمانی قرار گرفته. کفسابی ایتالیایی، در واقع سنگسابی ایتالیایی نوعی از سنگ ساب است علاوه بر اینکه ایرادات سنگ را رفع می کند به سنگ نیز جلای خاصی می بخشد. این نوع کفسابی در اصطلاح عام کفسابی آینه ای و یا کفسابی شیشه ای نیز می گویند. در کفسابی روش های مختلفی وجود دارد اما بهترین و مرغوبترین نوع کفسابی سنگ سابی به روش ایتالیایی است. کشور ایتالیا به دلیل تولید بهترین نوع سنگ مرمر نام خود را در این عرصه جا انداخته است . اما دلیل استفاده از نام کفسابی ایتالیایی به دلیل لقمه هایی که در این سنگ سابی استفاده می شود این لقمه ها به بهترین شکل ممکن عیب های سنگ را از بین می برد و سنگ را مثله آینه می کند

کفسابی پله و پاگرد و انواع آنها

کفسابی پله معمولا در ساختمان هایی که پله و پاگرد آنها از سنگ استفاده شده است انجام می شود. سنگ ها هم به مرور زمان تمیزی و جلای اولیه خود را از دست می دهند. در بسیاری موارد در مرحله نصب نیز در اثر کارهای عمرانی سنگ دچار لکه و کثیفی می شود.

کفسابی بتن

کفسابی بتن سبب می شود تا تمامی پستی و بلندی های بتن از بین برود و این سطح به درجه بالایی از همواری برسد . کفسابی نه تنها از مقاومت این ماده نمی کاهد ، بلکه به تقویت نقاط ضعف آن نیز پرداخته و ترک های احتمالی را از بین می برد ، حرکت راحت تر خودروها ( در پارکینگ هایی با سطوح بتنی ) ، بازتاب بیشتر نور و در نتیجه کاهش مصرف انرژی از مهمترین فواید کفسابی بتن می باشد . از سویی دیگر ، در مواقعی نیز کارفرمایانی قصد فرش کردن سطح بتن با سنگ های تزئینی مانند مرمر یا گرانیت دارند که برای این کار نیز نمی توان از کفسابی بتن چشم پوشی کرد . کفسابی بتن در این مواقع نیز سبب می شود تا سطح پذیرای لایه های اضافه مسطح بوده و چینش سنگ های جدید مواج نباشد ، علاوه بر آن ارتفاع استاندارد کف تا سقف نیز حفظ شود.

کفسابی سرامیک و مزایای آن

کفسابی سرامیک هم مثل خیلی از روش های موجود یکی از بهترین انتخاب های به صرفه می باشد. کفسابی سرامیک به وسیله دستگاه های پیشرفته، کاشی یا سنگ شما را مثله آینه براق می کند. دستگاهای کفسابی مخصوص سرامیک،با لقمه های مخصوص سرامیک سابی کاشی ها را تمیز و سیقلی می کند. دستگاهای سنگسابی طرح های ایتالیایی و فرانسوی با تکنولوژی جدید تک سرام، سنگسابی پولیشر کردن ایتالیایی و فرانسوی با تکنولوزی جدید تک سرام های مصنوعی وسرامیک های طرح گرانیت و کاشی هاکفشویی و ساب زنی کف های سرامیکی و سنگی که به صورت لیزری و براق انجام شده و جرم و کثیفی سنگ را کاملا از بین می برد.

کفسابی و مزایای آن

موضوع کفسابی که در حال حاضر به یکی از حرفه های ساختمانی نظر همه افراد را که به مشکل تمیز کردن مکان های مورد نظر خود به مشکل برخورده اند را جلب می کند. شما می توانید با عمل کفسابی براحتی هر نوع لکه و یا پستی و بلندی در کف و یا سنگ را از بین ببرید و آنرا مانند روز اول شفاف و تمیز کنید.

رزین ساب،رزین کردن سنگ،ساب زدن سنگ با رزین،ماستیک سنگ،بتونه ساب،رزین های هم رنگ سنگ،رزین سنگ،ترمیم سنگ،ترمیم سنگ با رزین

رزین یا رزین ساب یک ترکیب طبیعی و مصنوعی است ئ با چسبندگی زیاد در نیم ساعت سخت میشود.حلال با الکل غیر قابل حل در آب میباشد.رزین ساب در ساب زنی یک اصطلاح کاملا شناخته شده است که کارایی شفافیت و پر کردن بند های بین سنگ و خلل فرج در سنگ و پریدگی های که در طول زمان در سطح سنگ ایجاد شده را دارد

کفسابی منزل چه مراحلی دارد؟

یک ساختمان مانند یک انسان هرچه عمرش می گذرد، کهنه می شود و وسایل و مواد ساخت آن رو به فرسودگی می رود و از این رو نیازمند بازسازی و ترمیم است. اگرهم ساختمان خیلی قدیمی باشد و با بازسازی نتوان مشکلات آن را رفع کرد، تنها راه تخریب کامل آن است.