خواندنی ها

استفاده از فناوری نوین نانوساب در ساختمان

نانوساب از روش های نوین درکفسابی می باشد که برای از بین بردن لکه و کثیفی های نمای ساختمان ها که به دلیل آلودگی های موجود در هوا ایجاد شده اند ، استفاده می شوند

نماشویی با داربست

معمولا در ساختمان های با ارتفاع زیاد نماشویی با داربست انجام می شود. هنگام انجام نماشویی داربست توسط افراد فنی و حرفه ای بر روی نمای ساختمان نصب می شود . زمانی که کار نصب داربست به پایان رسید تیم با تجربه نماشویی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

شستشوی نما

ایلیا کفسابی با استفاده از مواد شوینده مخصوص نماشویی و کفسابی ساختمان بهترین کیفیت را به مشتری ارائه می دهند. جهت اطلاع از قیمت کفسابی و نماشویی همین حالا با ما تماس بگیرید. متخصصین با تجربه و حرفه ای ایلیا کفسابی در منطقه 22 گانه تهران و حومه شهر خدمات را ارائه می دهد.

چگونه باران اسیدی بر ساختمان ها تاثیر می گذارد؟

نمای ساختمان های سنگی از تراورتن ، گرانیت ، مرمرو یا هر سنگ دیگری نماسازی شده اند که می توانند در برابر باران اسیدی آسیب پذیر باشد.

مهم ترین نکات اجرایی ساب زنی سنگ را بدانید!

ساب زدن سنگ به عملیاتی گفته می شود که باعث جلا و درخشندگی سنگ می گردد. با گذشت زمان سنگ کف ساختمان ها کدر و کثیف یا دارای خراش های عمیقی خواهد شد

کاربرد نانوتکنولوژی چیست؟

نانوتکنولوژی کمک می کند تا بسیاری از فن آوری ها و بخش های صنعت: فناوری اطلاعات، امنیت داخلی، پزشکی، حمل و نقل، انرژی، ایمنی مواد غذایی، و علم محیط زیست، ساختارهای مهندسی و معماری و حتی بسیاری از موارد دیگر، به طور قابل توجهی بهبود یافته و حتی انقلابی کنند.

نماشویی مکان هایی که به روش سنتی امکان پذیر نیست

نماشویی بعضی از مکان ها به روش های سنتی امکان پذیر نیست مانند : مدرسه ، دانشگاه ، بیمارستانها و مکان های پر رفت آمد . همچنین در صورتی که نماشویی به وسیله نصب داربست انجام شود نیز میتواند در کاراین مکان ها خلل ایجاد نماید.

نماشویی ساختمان به روش های قدیمی

این نوع نماشویی یک روش قدیمی برای شستشوی نما میباشد که قبل از ظهور لوازم برقی و دیجیتالی انجام میشده است. نماشویی سنتی قسمتی از تاریخ نماشویی در دهه های گذشته به حساب می آید که به صورت دستی انجام میشده است

نماشویی ساختمان و رعایت نکات ایمنی

نماشویی ساختمان نیز همانند تمام خدمات که انجام می شود نیازمند قوانین و نکات ایمنی می باشد که رعایت کردن آنها هم به نفع کارفرما و کارگر می باشد .

روش ها و تکنیک های نماشویی ساختمان

نماشویی درساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها بسیار کاربرد دارد . در گذشته نماشویی فقط برای شستشوی پنجره ها توسط گروهی از کارگران انجام می شد . آن ها با آویزان شدن از ساختمان های مرتفع با کم ترین امکانات و خطرات فراوان به تمیزکردن پنجره های ساختمان اقدام می کردند .