خواندنی ها

استفاده از فناوری نوین نانوساب در ساختمان

نانوساب از روش های نوین درکفسابی می باشد که برای از بین بردن لکه و کثیفی های نمای ساختمان ها که به دلیل آلودگی های موجود در هوا ایجاد شده اند ، استفاده می شوند

نماشویی با داربست

معمولا در ساختمان های با ارتفاع زیاد نماشویی با داربست انجام می شود. هنگام انجام نماشویی داربست توسط افراد فنی و حرفه ای بر روی نمای ساختمان نصب می شود . زمانی که کار نصب داربست به پایان رسید تیم با تجربه نماشویی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

شستشوی نما

ایلیا کفسابی با استفاده از مواد شوینده مخصوص نماشویی و کفسابی ساختمان بهترین کیفیت را به مشتری ارائه می دهند. جهت اطلاع از قیمت کفسابی و نماشویی همین حالا با ما تماس بگیرید. متخصصین با تجربه و حرفه ای ایلیا کفسابی در منطقه 22 گانه تهران و حومه شهر خدمات را ارائه می دهد.

چگونه باران اسیدی بر ساختمان ها تاثیر می گذارد؟

نمای ساختمان های سنگی از تراورتن ، گرانیت ، مرمرو یا هر سنگ دیگری نماسازی شده اند که می توانند در برابر باران اسیدی آسیب پذیر باشد.

مهم ترین نکات اجرایی ساب زنی سنگ را بدانید!

ساب زدن سنگ به عملیاتی گفته می شود که باعث جلا و درخشندگی سنگ می گردد. با گذشت زمان سنگ کف ساختمان ها کدر و کثیف یا دارای خراش های عمیقی خواهد شد

کاربرد نانوتکنولوژی چیست؟

نانوتکنولوژی کمک می کند تا بسیاری از فن آوری ها و بخش های صنعت: فناوری اطلاعات، امنیت داخلی، پزشکی، حمل و نقل، انرژی، ایمنی مواد غذایی، و علم محیط زیست، ساختارهای مهندسی و معماری و حتی بسیاری از موارد دیگر، به طور قابل توجهی بهبود یافته و حتی انقلابی کنند.

نماشویی مکان هایی که به روش سنتی امکان پذیر نیست

نماشویی بعضی از مکان ها به روش های سنتی امکان پذیر نیست مانند : مدرسه ، دانشگاه ، بیمارستانها و مکان های پر رفت آمد . همچنین در صورتی که نماشویی به وسیله نصب داربست انجام شود نیز میتواند در کاراین مکان ها خلل ایجاد نماید.

نماشویی ساختمان به روش های قدیمی

این نوع نماشویی یک روش قدیمی برای شستشوی نما میباشد که قبل از ظهور لوازم برقی و دیجیتالی انجام میشده است. نماشویی سنتی قسمتی از تاریخ نماشویی در دهه های گذشته به حساب می آید که به صورت دستی انجام میشده است

نماشویی ساختمان و رعایت نکات ایمنی

نماشویی ساختمان نیز همانند تمام خدمات که انجام می شود نیازمند قوانین و نکات ایمنی می باشد که رعایت کردن آنها هم به نفع کارفرما و کارگر می باشد .

روش ها و تکنیک های نماشویی ساختمان

نماشویی درساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها بسیار کاربرد دارد . در گذشته نماشویی فقط برای شستشوی پنجره ها توسط گروهی از کارگران انجام می شد . آن ها با آویزان شدن از ساختمان های مرتفع با کم ترین امکانات و خطرات فراوان به تمیزکردن پنجره های ساختمان اقدام می کردند .

کفسابی انواع سنگ و کفپوش

کفسابی روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش انواع سنگ و کفپوش می باشد. اغلب خانه های نوساز دارای سنگ براق و شفاف می باشند اما به مرور زمان ظاهر انواع سنگ و کفپوش کدر شده و دچار فرسایش می شود و به نظر می آید که کثیف هستند، اما اشتباه نکنید به دلیل اینکه مدتی از طول عمر انواع سنگ و کفپوش گذشته دچار فرسایش شده است بنابراین بهتر است از روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش و کدر شدن سنگ استفاده کنید.

نماشویی با استفاده از واترجت و مزایای آن

نماشویی با استفاده از شیوه های دستی و سنتی ، دارای مشکلات زیادی از قبیل کیفیت پایین شستشو، زمان بر بودن، نیاز به تعداد زیاد نیروی خدماتی، عدم ایمنی برای کاربر و هزینه های بالا می باشد، در حالیکه استفاده از دستگاه های مکانیزه و شیوه های نوین می تواند تمامی مشکلات موجود در روش های سنتی را برطرف نمایند

نکات جالب در مورد نماشویی و کاربرد های آن

نماشویی یکی از خدمات گروه کفسابی ایلیا ساب است. نماشویی کاربرد فراوانی در ساختمان های بلند و آسمان خراش ها دارد. نماشویی به روش های گوناگونی انجام می شود. یکی از روش هایی که مرسوم می باشد، کارگران بایک قلاب و بند چرمی از ساختمان ها آویزان می شوند و به تمیز کردن پنجره ها می پردازند.

قیمت و هزینه نماشویی در تهران

نماشویی ساختمان قیمت و هزینه آن بستگی به شرایط ساختمان متفاوت می باشد. البته لازم به ذکر است که برای تعیین دقیق قیمت نیاز به حضور در محل می باشد. اولین مسئله که در این بحث مطرح است موضوع ارتفاع می باشد به گونه ای که باید مشخص گردد که برای شست شوی نما نیاز به داربست است یا بدون وجود داربست نیز می توان عملیات نماشویی را انجام داد.

نماشویی بدون داربست و مزایای آن

برای نماشویی بدون داربست اصلا مهم نیست که شما برج دارید، یا یک واحد یک طبقه یا یک خانه ویلایی. در هر ارتفاعی نماشویی بدون داربست میتواند ساختمان شما را به بهترین شکل و بهترین کیفیت نماشویی کرده و یک نمای پاکیزه و فوق العاده را به شما تحویل دهد. بنابراین اصلا نگران کار نماشویی در ارتفاعات نباشید.

کفسابی موزاییک

کفسابی موزاییک به عمر این محصول را بیشتر می کند. موزاییک از جمله مصالح ساختمانی است که بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. موزاییکها یک نوع کفپوش میباشند که بسیار متراکم و منسجم است. از جمله کشورهایی که بسیار از موزاییکهای تک لایه ای استفاده مینمایند کشور آلمان و ایتالیا میباشد و در ایران نیز تنها یک کارخانه در یزد به تولید موزاییک های تک لایه ای پرداخته است.

کفسابی گرانیت شرایط مختلف آن

کفسابی گرانیت سبب می شود تا لایه های رویی این ماده تراشیده شود و سطحی تازه ظاهر می شود . ترمیم ناخنک ها و درزهای احتمالی بین قطعات نیز به کمک رزین انجام می شود که پس از کفسابی ، سطحی یکدست و هموار نمایان می گردد . کفسابی گرانیت علاوه بر افزایش عمر آن ، می تواند درخشندگی بی نظیری نیز به آن ببخشد که این امر با کمک کفسابی ایتالیایی میسر است و منجر به خودنمایی سطحی لوکس و زیبا می گردد

تمام مواردی که در مورد کفسابی باید بدانید

کفسابی ایتالیایی و مزایای آن کفسابی ایتالیایی دردوسال گذشته بحث کفسابی ایتالیایی مورد پرسش فعالان صنعت ساختمانی قرار گرفته. کفسابی ایتالیایی، در واقع سنگسابی ایتالیایی نوعی از سنگ ساب است علاوه بر اینکه ایرادات سنگ را رفع می کند به سنگ نیز جلای خاصی می بخشد. این نوع کفسابی در اصطلاح عام کفسابی آینه ای و یا کفسابی شیشه ای نیز می گویند. در کفسابی روش های مختلفی وجود دارد اما بهترین و مرغوبترین نوع کفسابی سنگ سابی به روش ایتالیایی است. کشور ایتالیا به دلیل تولید بهترین نوع سنگ مرمر نام خود را در این عرصه جا انداخته است . اما دلیل استفاده از نام کفسابی ایتالیایی به دلیل لقمه هایی که در این سنگ سابی استفاده می شود این لقمه ها به بهترین شکل ممکن عیب های سنگ را از بین می برد و سنگ را مثله آینه می کند

کفسابی بتن

کفسابی بتن سبب می شود تا تمامی پستی و بلندی های بتن از بین برود و این سطح به درجه بالایی از همواری برسد . کفسابی نه تنها از مقاومت این ماده نمی کاهد ، بلکه به تقویت نقاط ضعف آن نیز پرداخته و ترک های احتمالی را از بین می برد ، حرکت راحت تر خودروها ( در پارکینگ هایی با سطوح بتنی ) ، بازتاب بیشتر نور و در نتیجه کاهش مصرف انرژی از مهمترین فواید کفسابی بتن می باشد . از سویی دیگر ، در مواقعی نیز کارفرمایانی قصد فرش کردن سطح بتن با سنگ های تزئینی مانند مرمر یا گرانیت دارند که برای این کار نیز نمی توان از کفسابی بتن چشم پوشی کرد . کفسابی بتن در این مواقع نیز سبب می شود تا سطح پذیرای لایه های اضافه مسطح بوده و چینش سنگ های جدید مواج نباشد ، علاوه بر آن ارتفاع استاندارد کف تا سقف نیز حفظ شود.

کفسابی سرامیک و مزایای آن

کفسابی سرامیک هم مثل خیلی از روش های موجود یکی از بهترین انتخاب های به صرفه می باشد. کفسابی سرامیک به وسیله دستگاه های پیشرفته، کاشی یا سنگ شما را مثله آینه براق می کند. دستگاهای کفسابی مخصوص سرامیک،با لقمه های مخصوص سرامیک سابی کاشی ها را تمیز و سیقلی می کند. دستگاهای سنگسابی طرح های ایتالیایی و فرانسوی با تکنولوژی جدید تک سرام، سنگسابی پولیشر کردن ایتالیایی و فرانسوی با تکنولوزی جدید تک سرام های مصنوعی وسرامیک های طرح گرانیت و کاشی هاکفشویی و ساب زنی کف های سرامیکی و سنگی که به صورت لیزری و براق انجام شده و جرم و کثیفی سنگ را کاملا از بین می برد.

کفسابی و مزایای آن

موضوع کفسابی که در حال حاضر به یکی از حرفه های ساختمانی نظر همه افراد را که به مشکل تمیز کردن مکان های مورد نظر خود به مشکل برخورده اند را جلب می کند. شما می توانید با عمل کفسابی براحتی هر نوع لکه و یا پستی و بلندی در کف و یا سنگ را از بین ببرید و آنرا مانند روز اول شفاف و تمیز کنید.

رزین ساب ،رزین کردن سنگ ،ساب زدن سنگ با رزین

رزین یا رزین ساب یک ترکیب طبیعی و مصنوعی است ئ با چسبندگی زیاد در نیم ساعت سخت میشود.حلال با الکل غیر قابل حل در آب میباشد.رزین ساب در ساب زنی یک اصطلاح کاملا شناخته شده است که کارایی شفافیت و پر کردن بند های بین سنگ و خلل فرج در سنگ و پریدگی های که در طول زمان در سطح سنگ ایجاد شده را دارد

کفسابی منزل چه مراحلی دارد؟

یک ساختمان مانند یک انسان هرچه عمرش می گذرد، کهنه می شود و وسایل و مواد ساخت آن رو به فرسودگی می رود و از این رو نیازمند بازسازی و ترمیم است. اگرهم ساختمان خیلی قدیمی باشد و با بازسازی نتوان مشکلات آن را رفع کرد، تنها راه تخریب کامل آن است.

راپل چیست؟

حتما تا به حال نیروی های یگان ویژه پلیس چه به صورت واقعی یا در تلویزیون دیده اید که از روی ساختمانی با کمک طناب برای انجام عملیات پایین می آیند. شاید تا چندسال پیش که استفاده از طناب به این شکل برای پایین آمدن از ارتفاع یا ساختمان خیلی باب نبود، کسی در خصوص این مساله اطلاعات چندانی نداشتند و فقط در فیلم های پلیسی آن را دیده بودند؛ اما با فراگیر شدن آن، شاهد استفاده از این روش در دیگر صنعت ها به خصوص برای کارگرانی که قصد کار در ارتفاع و تمیز کردن شیشه های ساختمان های بلند را دارد، هستیم. به این روش که امروزه استفاده می شوند، راپل می گویند.

خیلی راحت خانه خود را نوساز کنید

شما هم مثل من وقتی کلمه خانه نوساز به گوشتان می خورد، اولین تصویری که در ذهنتان تجسم پیدا می کند دربرگیرنده دیوارهای سفید، پنجره تمیز، بو نو و غیره است و توقع دیدن چنین صحنه هایی درمواجه با یک ساختمان نوساز را دارید؛ اما همه توان خرید ساختمان نوساز را ندارند یا از زندگی در واحدهای خیلی قدیمی خود راضی هستند و حاضر به تعویض آن نمی باشند. از این رو بیشتر آن هایی که در ساختمانی قدیمی ساز سکونت دارند، سعی می کنند تا با تعمیران قسمت های مختلف و کفسابی و انجام تغییراتی در ظاهر، علاوه بر رفع ایرادت نیزظاهر ساختمان خود را تا حدی نوساز کنند

نکات اصلی در پاک کردن گردو خاک

نکات اصلی در پاک کردن گردوخاک فعالیت بنا در منزل همه ما فکر می کنیم که کار بنا با انجام کامل تعمیرات قسمت های مختلف منزل تمام می شود؛ اما در واقع باید گفت که تازه کار اصلی شما شروع می شود. از دید خانم های خانه، بنایی یعنی کثیف کاری و البته باید این مساله را در حمایت از خانم تایید کنیم که هیچ بنایی وجود ندارد که گردوخاک و کثیفی حاصل آن نباشد

کفسابی ساختمان،سنگسابی ساختمان،سنگ سابی ساختمان،ساب زدن ساختمان،ساب زنی سنگ ساختمان،کف سابی ساختمان

اصلی ترین و مهم ترین عنصر بد از زیر سازی کف یک ساختمان کفسابی ساختمان است.زیرا که سنگ های فرش شده ساختمان را هم تراز و یکسان و براق مینماید

اگر سنگ ساختمان این مشکل را دارد، کفسابی انجام دهید

قصد فروش یک آپارتمان نوساز خود را دارید. در اولین مرحله، تلاش شما این است که تمامی ایرادات فنی و ظاهری را از بین ببرید؛ اما بعضی ازایرادات ظاهری هستند که در همان نگاه اول می تواند نظر خریدار را بزند و او را از قولنامه کردن واحد مسکونی پشیمان کند. یکی از این ایرادات نامیزان بودن و کثیف بودن سنگ ها است

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه شیشه های برج ها را تمیز می کنند؟

همه شما ساختمان پلاسکو را می شناختید؛ ساختمان بلندی که بعد از یک آتش سوزی گسترده، کامل در عرض چند ثانیه کامل فرو ریخت. پلاسکو اولین برج یا ساختمان بلندی بود که در تهران ساخته شد. بعد از پلاسکو کم کم برج های بلند دیگری هم ساخته شدند، بطوریکه پلاسکو دیگر در برابر آن ها هیچ بود؛ اما تفاوتی بین ظاهر بیرونی این ساختمان ها به وجود آمده است

شش دلیلی که باید ساختمان های قدیمی خود را حفظ کنید

"همه چیز قدیمی خوبه، جنس های جدید به مفت هم نمی ارزند." این جمله را بارها از زبان پدربزرگان و پدران در مورد همه چیز شنیده ایم. آن ها معتقند که کیفیت ها بعضی از جنس های امروزی به هیچ وجه مانند گذشته نیست.

این نکات را در بهسازی کف ساختمان ( کفسابی ) خود در نظر بگیرید

زمانی که صحبت از بهسازی و ترمیم ظاهر ساختمان می شود، یکی از قسمت های مورد توجه اهالی نیز کف ساختمان است.

کفسابی در تهران،کف سابی در تهران،سنگ سابی در تهران،ساب زنی در تهران،ساب سنگ تهران ،ساب زدن سنگ در تهران

کفسابی در تهران و قیمت کفسابی در تهران دو عنصر اصلی در ساختمان است که پیمان کاران به آنها اهمیت زیادی قائل هستند.گروه کفسابی ایلیا ساب یا منصفانه ترین قیمت کفسابی در تهران و برترین کیفیت کفسابی در تهران و با 30 سال تجریه کفسابی در تهران و سنگ سابی در تهران به شما این اطمینان را میدهد که تیم کفسابی ما بهترین تیم کفسابی در تهران میباشد.

کفسابی سنگ،کف سابی سنگ،ساب زنی سنگ،سنگ ساب تهران،ساب سنگ،ساب زن

ساب زنی سنگ باعث براقیت بی نظیر سنگ و باعث رفع شدن پستی بلندی،کثیفی های ناشی از چرک،سیاهی،روی سنگ می شود امروزه مهندسین ساختمان و پیمان کار های با تجربه برای زودتر به فروش رساندن ساختمان های نوساز یا چند سال ساخت کفسابی سنگ ساختمان را بهترین راه حل میدانند

کف ساب

کف ساب خوب برای انجام دادن یک ساب درجه یک و براق کردن سنگ های کف باید از لقمه های ساب براق کننده ایتالیایی یا همان ساب ایتالیایی و یا کفسابی ایتالیایی استفاده کند.

قیمت کفسابی، هزینه سنگ سابی متری 2 هزار تا 17 هزار تومان

کلیه مواردی که در قیمت کفسابی تاثیر گذار هستند.

ساب زدن سنگ

اکثر کسانی که با ما تماس میگیرند مشکلات و سوالات زیادی درباره تمیز کردن سنگ کف دارند که در ادامه به آن جواب داده ایم:

کف شوی،فرچه شوی،زمین شوی

کفشویی یا زمین شویی نوع دیگر کفسابی است که هزینه ی کمتری نسبت به ساب زدن دارد. برای کفشویی از دستگاه های کفسابی استفاده می شود که کیفیت مطلوب تری داشته باشد و برای سطوحی مانند سرامیک،بتنی،سنگی و ... که کثیفی سطحی دارند، استفاده میشود و اگر به طور مرتب از این روش استفاده شود،دیگر نیازی به عملیات کفسابی و صرف هزینه ی بالا نیست.

مشکلاتی که سنگ ها با آنها مواجه میشوند

سنگ های مانند گرانیت، مرمر، مرمریت، لاین استون وغیره خاصیت با دوامی دارند و سالیان زیادی عمر میکنند یا این حال اگر به خوبی نصب و یا نگهداری نشوند باعث بروز مشکلاتی می شوند که در زیر به توضیح آنها میپردازیم:

چرا نمای سنگی برای ساختمان استفاده کنیم؟

برای نماها اصولاً از سنگ هایی که سطح ناصاف دارند استفاده میشود.همچنین در بعضی از نماها از سنگ هایی که سطح صیقلی دارند استفاده می شود(مانند مرمر)

انواع راهای نماشویی و اثر سرما در سنگ

نماشویی به چهار روش انجام میپذیرد.

چرا روز به روز شاهد افزایش استفاده سنگ در ساختمانها هستیم؟

یکی از پوشش های مناسب در ساختمان که استفاده آن روز به روز بیشتر میشود سنگ است . لذا متخصصین ما پیشرو در کفسابی سنگ ،ساب زنی،نماشویی با طناب و آشنای با فلسفه سنگ دلایل متناسبی را از سنگ در نمای ساختمان در چند مورد خلاصه کرده است.

آب باران و آلودگی ها چه تاثیری بر نمای ساختمان میگذارند؟

آب باران و اکسیژن موجود در هوا بر سنگ های دارای کانی اثر گذاشته و باعث ایجاد کثیفی و لکه روی سنگ میشود که با نماشویی قابل حل میباشد.

کفسابی چیست و مراحل انجام آن چگونه است؟

سنگ های کف هر کدام ساب مخصوص خود را دارند و از 11 مرحله تشکیل شده است.

طبقه بندی سنگ های طبیعی

سنگ ها به 5 گروه مانند گروه سنگ های ماسه و آذرین،گروه گرانیت،گروه گابرو و ... و همچنین از نظر شکل به 3 گروه رسوبی،آذرین و دگرگون تقسیم میشوند.

خرید /فروش/اجاره دستگاه کفساب/نو/دسته دوم /دستگاه کفسابی چیست؟

09120575192 (آقای بهاری) خرید/فروش/اجاره دستگاهای به روز کفسابی تک فاز و سه فاز به قیمت عمده /فروش/دستگاه/واترجت/اجاره / دستگاه کفساب/دستگاه سنگ ساب/دستگاه سنگ ساب دستی/دیوار ساب/پله ساب/ مرکز خرید و فروش در تهران و تبریز میباشد مرکز خرید و فروش دستگاه کفساب سنگ

نکاتی برای مراقبت و نگهداری از سنگ ها

شرکت ایلیا ساب اولین دارنده ی محصولات مراقبتی و نگهداری سنگ هاست که این محصولات عبارتند از تشدیدکننده ی رنگ سنگ،تمیز کننده سنگ،ضد عفونی کننده،پاک کننده،واکس جامد و...

شستشوی نما با دستگاه واتر جت و تاثیر آن بر نمای ساختمان

با بوجود آمدن دستگاه واتر جت شستشوی نماهای سخت،جرم گیری،چربی سنگ ،سیمان و آجر سرعت بخشیده شده است و کیفیت بی همتایی داراست.

پولیش سنگ،پولیش ساختمان

با استفاده از روش پولیش سنگ و ساختمان سطوح کف و نما براق گشته و جلای مخصوصی به خود میگیرند. پولیش سنگ در دو نوع مایع و واکس ارائه میگردد که پولیش سنگ عبارتند از پولیش دیوار،پولیش کف و غیره...

بخار شویی صنعتی چه کمکی برای تمیز کردن سنگ ها به ما میکند؟

برای تمیز کردن سطوح سنگی،سرامیکی؛بهداشتی و غیره از روش بخار شویی استتفاده میشود.که این روش سنتی است و به سه قسمت دستی،تی بخار و چند منظوره دسته بندی شده است.

نانو ساب و فناوری نانو چیست؟

نانو از کلیه سطوح،کف و نمای ساختمان در برابر استحلاک،اسید،کثیفی،روغن و... محافظت میکند. ایلیا ساب در 5 حوزه نانو ساب فعالیت میکند،مانند: نانو کف،نانو نما و غیره...

کفسابی و سنگ سابی در تهران

کفسابی در شهر تهران یکی از پر طرفدارترین ،گرانترین اما با ارزش ترین روش ها برای ساخت و ساز ساختمانیست. گروه ایلیا ساب چهره ی منزل شما را حفظ کرده و برای منازل و پروژه های بزرگ که قصد کفسابی دارند تخفیف ویژه ای قائل است.

کفسابی چیست؟

کفسابی یعنی صیقلی و سابیدن سطوح سنگی، بتنی و غیره همه ساختمان ها. عملیات کفسابی تمام پستی بلندی های کف،سیمان های ریخته شده،کثیفی ها را برداشته و سطح سنگ و سرامیک را صاف و یکدست و براق مینماید.

حفظ زیبایی و ترمیم سطوح سنگی مراکز تجاری،اداری،مسکونی،تفریحی

پیشگیری بهتر از درمان است: از این رو مکان های پر رفت و آمد برای صرفه جویی در زمان و هزینه،حفظ و ترمیم سطوح را به بازسازی آن ترجیح میدهند. و شرکت ایلیا ساب این کار را که شامل خدمات متفاوتی است بر عهده میگیرد.

چه مواقعی عملیات کفسابی در ساختمان ضروری است؟

هنگامی که کف ساختمان باهم هم سطح نباشند یا برای پوشاندن خط و خش هایی که هنگام جابه جایی وسایل روی سطوح سنگ و سرامیک ایجاد میشود از مواقع ضروری برای انجام کفسابی میباشد.

کفسابی یا اوستا کار کفسابی کیست؟

کفسابی یا اوستا کار کفسابی برای زینت دادن به سنگ ها، درخشندگی و براقیت کف ساختمان ها از ابزارها و دستگاه های مخصوص این کار استفاده میکنند. تیم کاری ایلیا با 30 سال تجربه با استفاده از دستگاه های مینی ساب پروژه های محوله را با کیفیتی بالا و هزینه مناسب تر از دیگر گروه ها تحویل مشتری میدهد.

مزایای نماشویی راپل و دستگاه واتر جت:

استفاده از روش راپل و دستگاه واترجت چندین مزایا دارد مانند سرعت بخشیدن ، هزینه کم و کیفیت بالا و همچنین یکی دیگر از مزایای مهم این روش سازگاری با محیط زیست میباشد.

نماشویی به روش راپل چیست؟

یکی از روش های نماشویی ساختمان،روش راپل است. راپل در ایام گذشته در صخره نوردی کاربرد داشت اما امروزه یکی از روش های سنتی و جایگزین داربست شده است. در این روش ابزارهای مختلفی مانند; طناب مخصوص،ترمز دائم و موقت،راک و ... کاربرد دارند.همچنین هرکدام از این ابزار خاصیت و کارایی خاص خودشان را دارند...

کفسابی موزاییک و آنچه که باید در مورد موزاییک بدانیم.

موزائیک نوعی دیگر از کفپوش های بتنی است که گونه های متفاوتی دارد مانند: ویبره ای،شیاردار،تک لایه،سیمانی و ...

کاربرد سنگ فرش در کف

سنگ ها با محیط بیرون همخوانی خاصی دارند به همین دلیل برای استفاده در محوطه های بیرونی مناسب تر هستند و در میان مردم از محبوبیت خاص و ویژه ای برخوردارند.

مزایا و معایب پوشش های مختلف در نمای ساختمان

توضیحات مختصری درباره پوشش های گوناگون ساختمانی و معایب و مزایای برخی از نما ها برای نظافت و پاکیزگی.