خواندنی ها

مهم ترین نکات اجرایی ساب زنی سنگ را بدانید!

ساب زدن سنگ به عملیاتی گفته می شود که باعث جلا و درخشندگی سنگ می گردد. با گذشت زمان سنگ کف ساختمان ها کدر و کثیف یا دارای خراش های عمیقی خواهد شد

کاربرد نانوتکنولوژی چیست؟

نانوتکنولوژی کمک می کند تا بسیاری از فن آوری ها و بخش های صنعت: فناوری اطلاعات، امنیت داخلی، پزشکی، حمل و نقل، انرژی، ایمنی مواد غذایی، و علم محیط زیست، ساختارهای مهندسی و معماری و حتی بسیاری از موارد دیگر، به طور قابل توجهی بهبود یافته و حتی انقلابی کنند.

نماشویی مکان هایی که به روش سنتی امکان پذیر نیست

نماشویی بعضی از مکان ها به روش های سنتی امکان پذیر نیست مانند : مدرسه ، دانشگاه ، بیمارستانها و مکان های پر رفت آمد . همچنین در صورتی که نماشویی به وسیله نصب داربست انجام شود نیز میتواند در کاراین مکان ها خلل ایجاد نماید.

نماشویی ساختمان به روش های قدیمی

این نوع نماشویی یک روش قدیمی برای شستشوی نما میباشد که قبل از ظهور لوازم برقی و دیجیتالی انجام میشده است. نماشویی سنتی قسمتی از تاریخ نماشویی در دهه های گذشته به حساب می آید که به صورت دستی انجام میشده است

نماشویی ساختمان و رعایت نکات ایمنی

نماشویی ساختمان نیز همانند تمام خدمات که انجام می شود نیازمند قوانین و نکات ایمنی می باشد که رعایت کردن آنها هم به نفع کارفرما و کارگر می باشد .

روش ها و تکنیک های نماشویی ساختمان

نماشویی درساختمان های مرتفع و آسمان خراش ها بسیار کاربرد دارد . در گذشته نماشویی فقط برای شستشوی پنجره ها توسط گروهی از کارگران انجام می شد . آن ها با آویزان شدن از ساختمان های مرتفع با کم ترین امکانات و خطرات فراوان به تمیزکردن پنجره های ساختمان اقدام می کردند .

کفسابی انواع سنگ و کفپوش

کفسابی روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش انواع سنگ و کفپوش می باشد. اغلب خانه های نوساز دارای سنگ براق و شفاف می باشند اما به مرور زمان ظاهر انواع سنگ و کفپوش کدر شده و دچار فرسایش می شود و به نظر می آید که کثیف هستند، اما اشتباه نکنید به دلیل اینکه مدتی از طول عمر انواع سنگ و کفپوش گذشته دچار فرسایش شده است بنابراین بهتر است از روش مناسبی برای از بین بردن فرسایش و کدر شدن سنگ استفاده کنید.

هزینه و قیمت کفسابی

قیمت کفسابی بر اساس متریال های مختلف تعیین می شود که به بیان آن ها می پردازیم. پارامترهایی همچون نوع سنگ به کار برده شده، متراژ کف، ساب خوردن سنگ و عوامل نظیر در هزینه و قیمت کفسابی موثر هستند.

نماشویی با استفاده از واترجت و مزایای آن

نماشویی با استفاده از شیوه های دستی و سنتی ، دارای مشکلات زیادی از قبیل کیفیت پایین شستشو، زمان بر بودن، نیاز به تعداد زیاد نیروی خدماتی، عدم ایمنی برای کاربر و هزینه های بالا می باشد، در حالیکه استفاده از دستگاه های مکانیزه و شیوه های نوین می تواند تمامی مشکلات موجود در روش های سنتی را برطرف نمایند

نکات جالب در مورد نماشویی و کاربرد های آن

نماشویی یکی از خدمات گروه کفسابی ایلیا ساب است. نماشویی کاربرد فراوانی در ساختمان های بلند و آسمان خراش ها دارد. نماشویی به روش های گوناگونی انجام می شود. یکی از روش هایی که مرسوم می باشد، کارگران بایک قلاب و بند چرمی از ساختمان ها آویزان می شوند و به تمیز کردن پنجره ها می پردازند.