قیمت کفسابی، هزینه سنگ سابی متری 2 هزار تا 17 هزار تومان

قیمت کفسابی سنگ

قیمت کفسابی سنگ بر اساس متراژ کار و نوع سختی یا سادگی کف بستگی دارد. به طور مثال یعنی هر چقدر سختی کفسابی بالا برود قیمت کفسابی نیز افزایش میابد
عوامل موثر بر قیمت کفسابی مانند:پستی بلندی سنگ،نوع سنگ،نوع روش درز گیری و خلل فرج گیری سنگ،نوع ساب پرداخت،لول براقیت سنگ،متراژ کف،دوری و نزدیکی پروژه(تهران یا شهرستان) و کف مورد نظر آیا قبلا ساب زنی شده یا خیر
کلیه این موارد در قیمت گذاری کفسابی و قیمت کفسابی تاثیر گذار هستند.

 کفسابی ایلیا ساب

قیمت کفسابی،ساب زنی گرانیت

سنگ سابی سنگ گرانیت از سخترین کفسابی ها هستن که قیمت کفسابی بالایی به خود اختصاص داده است هزینه کفسابی گرانیت و قیمت کفسابی برای یک کار درجه یک و شیشه ای کردن گرانیت و براقیت سنگ به ازای هر متر مربع 10 هزار تا 20 هزار محاسبه میشود.

قیمت کفسابی پله

قیمت کفسابی پله و کفسابی پله دونه ای ویا تکی محاسبه میشود.قیمت کفسابی پله از هر عدد 7 هزار تا 15 هزار و بر اساس کیفیت کار و تعداد ساب زنی محاسبه میشود.

قیمت کفسابی ،پارکت و کفپوش

قیمت کفسابی برای سنگ سابی و زیر سازی صاف پارکت و کفپوش از متری 2 هزار تا 5 هزار میباشد و به نوع سنگ سابی و نوع کثیفی و پستی بلندی کف بستگی دارد.

قیمت کفسابی بتن،ساب زنی بتن

قیمت کفسابی بتن بسته به متراژ و نوع ساب زنی و بتونه کاری میباشد و از متری 2 هزار تا 5 هزار میباشد.
سنگها در دو نوع سخت و نرم تقسیم بندی شده است.که این گزینه نیز در تعیین قیمت کفسابی تاثیر به سزای دارد.مانند سنگ گرانیت که یکی از سخترین سنگها می باشد و قیمت کفسابی بالای را به خود اختصاص داده است.
تمامی توضیحات در مورد قیمت کفسابی برای کسب اطلاعات بیشتر مخاطب از قیمت کفسابی میباشد.

کفسابی ایلیا ساب با بیش از 30 سال سابقه درخشان و رضایتمندی صدرصدی مشتریان و دارا بودن چندین اکیپ اجرایی در تهران آماده انجام پروژه های شما در هر زمان و هر نقطه از تهران می باشد .

با اطمینان میگوییم تیم کفسابی ایلیا ساب بهترین قیمت کفسابی و برترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه میدهد.

 

قیمت کفسابی و هزینه سنگسابی از 2 هزار تا 17 هزار تومان

قیمت کفسابی سنگ  
مولفه های زیادی برای تعیین قیمت کفسابی سنگ در در عرصه صنعت کفسابی وجود دارد.که به مهم ترین آنها در توضیحات زیر اشاره خواهیم کرد.

​موارد تعیین کننده قیمت:

  • پروژههای زیر 100 متر چکی و پروژههای بالای 100 متر اصولا قیمت بر حسب متراژ محاسبه می گردد.

به نوع سنگ(سختی یا نرمی) که در کفسابی  با اسم های ساب خوری راحت و یا ساب خوری سخت شناخته شده است.
​الف) سنگ های نرم عبارتند از:تراورتن،خوی،سنگ های آهکی و غیره
که ب دلیل ساب خوری راحت ب یقین قیمت پایین تری ب خود خواهد گرفت.
ب)سنگ های سخت :گرانیت یکی از سخترین سنگ های شناخته شده در جهان است . این سنگ ب دلیل ساب خوری سخت و تعداد مراحل بالا بالاترین قیمت را در عرصه کفسابی ب خود اختصاص داده است.

  • به مقدار پستی بلندی های که در کف ساختمان توسط نیروی انسانی ایجاد شده است. (در صورتت عدم پستی و بلندی در کف و یا انجام عملیات کفسابی در ایام گذشته قطعا پروژه شما قیمت کمتری ب خود خواهد گرفت )
  • بستگی ب نوع کثیفی و مقدار آن
  • (.بستگی به استفاده مواد رزینی همرنگ سنگ تکرار میکنم همرنگ سنگ، این نوع محصول ویژه ی گروه ایلیا ساب می باشد)


​ویژگی منحصر به فرد گروه ایلیا ساب در تعیین قیمت کفسابی:

یکی از ویژگی های اصلی ما در تعیین قیمت کفسابی به این شکل می باشد که، قیمت بصورت توافقی و منصفانه و رضایت دو طرف صورت می پذرد.

​   
​توجه توجه 

​برخی از افراد سود جو برای بالا بردن قیمت کفسابی از ساب ایتالیایی که به گفته آنها یک ساب جداگانه میباشد سخن می گویند که این مطالب کاملا اشتباه و سود جویانه بوده است. ساب ایتالیایی در واقع یکی از مراحل انجام عملیات کفسابی میباشد.


 

نظر خود را بنویسید

نظرات

تاریخ ایجاد: 1396/12/12 08:26 ب.ظ

با سلام و خسته نباشید واقعا  کیفیت کارتون عالی هم از قیمت کفسابی راضی هستم هم از کیفیته کار                                    موفق باشید     بنده انصاری هستم پیمان کار ساختمان

تاریخ ایجاد: 1396/12/12 08:33 ب.ظ

خسته نباشید آقای بهاری  کارتون مثل کیفیته سایتتون عالیه       واقعا اکیپ شما هم با خلاق و هم قابل اعتماد هستن                 آرزوی موفیت میکنم برای شما و کارکنانتون          احمدی هستم مهندس ساختمان

تاریخ ایجاد: 1397/12/3 04:45 ب.ظ

سلام جناب آقای بهاری  ممنون اطلاعاتتون در بحث قیمت کاملا کامل بود خیکی مچکر

تاریخ ایجاد: 1397/12/8 03:49 ب.ظ

سلام آقای بهاری من سارا عقیلی هستم دیروز زحمت کشیدید کفسابی منزل مارو انجام دادید  خواستم یه تشکر ویژه ازتون بکنم که کف منزلمون واقعا زیبایش چند برابر شده به نظر من که احساس میکنم معجزه شده اصلا کف منزلمون  سپاسگذارم