درباره ایلیا ساب

معرفی گروه کفسابی و سنگسابی ساختمان ایلیا ساب

گروه کفسابی و سنگسابی و نماشویی ساختمان ایلیاساب متشکل از تجربه و نیروی جوان یکی از بهترین گروه های ارائه دهنده خدمات در زمینه های کفسابی و نماشویی و تکنولوژی نانو میباشد.پرسنل ایلیا ساب پیشگام در ارائه سیستمهای به روز کف سابی و فناوری های نوین ساختمان همواره در تلاش است متقاضیان خود را با جدیدترین متد های کفسابی و فناوری ساختمان آشنا سازد . تا در اتلاف سرمایه و وقت هم میهنان عزیز جلو گیری و در ترمیم و حفظ منابع سنگی ساختمان سهیم باشد .

تاریخچه ایلیا

موسسه خدماتی ایلیا ساب در سال 1366 به مدیریت جناب آقای شهریار بهاری  در راستای فعالیت در زمینه ترمیم و حفظ کلیه سطوح سنگی،سیمانی،بتنی و غیره به صورت حرفه ای فعالیت خود را شروع کرده است . این موسسه در دوران فعالیت خود راه پر فرازو نشیب کسب تجربه و نیروهای مجرب و آماده ب کار به منظور زیبا سازی و ترمیم تخصصی سنگ طی کرده است.

اهداف ما

ما به تعهد خود در راستای بهبود تجربه نیروهای کاری ب منظور ترمیم و حفظ سطوح سنگی مفروش و زیبا سازی کف و نمای ساختمان با نهایت وجدان کاری پای بندیم .تلاش ما برای ارائه بهترین خدمات در زمینه کفسابی ،نماشویی و فناوری های نوین ساختمان با توجه ب تقاضا و شرایط مشتری میباشد.

ویژگی های اصلی ما:

  • دارای تجربه 30 ساله در این صنعت
  • ارائه دهنده خدمات کفسابی،نماشویی در کلیه مناطق تهران و شهرستانها و تمامی نقاط ایران
  • قیمت ب صورت توافقی و منصفانه و رضایت دو طرف
  • پشتیبانی و ساپورت و تضمین پس از اجرا
  • پاسخ ب نیاز های مشتری

 

جزئیات شناخت تیم ایلیا ساب:

تیم کاری ما از همکارانی بسیار سخت کوش و پر تلاش تشکیل شده است . که تمام توان خود را به کار میگیرند تا پروژه های فاخر ساختمانی را به نحو احسن و متمایز از دیگر گروها در راستای پیمودن و رسیدن به اهداف موسسه و متقاضیان.

شهریار بهاری
دارای 30 سال تجربه
سمت: مدیریت
رضا بهاری
دارای 14 سال تجربه
سمت: مشاورو کارشناس شناخت و ترمیم سنگ
مصطفی قره داغی
دارای 10 سال تجربه
سمت: مسئول اجرای پروژها
فرهاد امانت 
دارای 10 سال تجربه
سمت:مسئول و سرپرست کار گران فعال در کار

بهترین شعار، بهترین کار                                                                       تیم ایلیا ساب