نماشویی ساختمان

نماشویی ساختمان

تکنسین های ایلیا ساب به طور حرفه ای و با بهره مندی از آخرین تجهیزات و متدهای نماشویی و بیمه حوادث به اجرای حرفه ای و با ایمنی بالا این صنف پرداخته اند. شستن نما/هزینه شستشوی نما/قیمت نماشویی/تمییز کردن نما/شستشوی نما بدون داربست/

(اختیاری)
(اختیاری)
تومان

توضیحات

نماشویی یا شستشوی نما توسط دستگاه واتر جت که به عنوان یک شویینده فشار قوی آب توانای شستشوی انواع آلودگی دارا میباشد انجام میشود.که آب شهری را بافشار بسیار بالا 200 بار از نازل خارج کرده و به سطوح مربوط پمپ میکند و هر گونه آلودگی را از سطوح مورد نظر می زدآید. از این دستگاه میتوان در شستشوی نمای سیمانی،شستشوی نمای آجری، شستشوی نمای کامپوزیت، شتشویی نمای شیشه ای، شستشوی نمای سنگی،و غیره نیز استفاده کرد. که ساختمان مورد نظر باید دارای برق سه فاز باشد.

انواع راهای نماشویی

  • نماشویی ب روش صخره نوردی یا طناب.
  • نماشویی با کلایمر(جایگزین داربست).
  • نماشویی با داربست.
  • نماشویی با کمربند محافظتی.

نماشویی شستشوی نمای ساختمان ضروتی برای کلان شهرا

در شهرهای بزرگ همچون تهران،اصفهان؛تبریز،مشهد،آلایندهای هوا صدمات زیادی ب نمای ساختمان وارد میکند.گردوغبار موجود در هوا به همراه آلایندهای ناشی از دود ماشین از جمله عواملی است که نمای ساختمان را سیاه میکنند. شستشوی نمای ساختمان مهم ترین قسمت در نظافت بیرونی ساختمان ب شمار می آید.نماشویی یا شستشوی ساختمان برای بنا های قدیمی بسیار ضروری است.

نظرات

(0/0)

سلام ممنونم بابته شستشوی نمای ساختمونمون واقعا اکیپ نماتون خیلی حرفه ای کار کردن   تشکر

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

ممنون از نظر شما  هدف اول ما رضایت کامل مشتری است

نظر خودتان را بنویسد