کفسابی سرامیک و مزایای آن

کفسابی سرامیک هم مثل خیلی از روش های موجود یکی از بهترین انتخاب های به صرفه می باشد.

کفسابی سرامیک به وسیله دستگاه های پیشرفته، کاشی یا سنگ شما را مثله آینه براق می کند.

دستگاهای کفسابی مخصوص سرامیک،با لقمه های مخصوص سرامیک سابی کاشی ها را تمیز و سیقلی می کند.

دستگاهای سنگسابی طرح های ایتالیایی و فرانسوی با تکنولوژی جدید تک سرام، سنگسابی پولیشر کردن ایتالیایی و فرانسوی با تکنولوزی جدید تک سرام های مصنوعی وسرامیک های طرح گرانیت و کاشی هاکفشویی و ساب زنی کف های سرامیکی و سنگی که به صورت لیزری و براق انجام شده و جرم و کثیفی سنگ را کاملا از بین می برد.

سرامیک ها را بیشتر اوقات با ابزار های مخصوص این کار براق و تمیز و شیشه ای میکنند که این ابزار ها باید ایتالیایی باشند تا به سرامیک آسیب نزنند سرامیک ها از حساسیت بالایی بر خوردار هستند. یکی از ویژگی هایی که در دستگاهای کفسابی سرامیک مورد توجه قرار می گیرد ساب های آنها هستند اگر آنها زبر باشند جلای خود را از دست می دهند.

خدمات کفسابی سرامیک

 ترمیم و بازسازی انواع سرامیک ، تعمیر شکستگی ها ، باستفاده از مواد مخصوص رزینی ، پر کردن درز های کاشی ها و تک سرام با استفاده از چسب خصوص انجام میشود.

کف سابی سطوح سرامیکیبستگی به نوع سرامیک استفاده شده تکنیک های خاص خود را دارد . گروه خدمات کف سابی و سنگسابی ایلیا ارائه دهنده خدمات کف سابی انواع سطوح موزائیکی و سرامیکی آماده همکار در تمامیاستان های کشور به خصوص تهران می باشد میباشد در کف سابی سرامیک تجهیزان و مواد تمیز کننده متناسبی باید استفاده شوند.

سرامیک ها استقامت کمتری نسبت به سنگها دارد از این رو برای محل های مانند: پارکینگ ،حیاط مناسب نیستند. سرامیک ها بیشتر برای مکان های پر رفت و آمد مناسب هستند. کفپوش های سرامیکی خیلی ظریف و حساس اند نباید روی ان ها جوشکاری شود نباید روی سرامیک ها چیز های سنگین کشید که خط بیوفتد و نباید روی ان جرمگیر ریخت که لعاب روی ان را از بین ببرد

 سرامیک ها بیشتر برای زدودن الودگی و نجاسات محیطی از قبیل سرامیکی که روی ان رنگ ریخته یا بعضی ها روی ان ها زنگ زده یا جوش ریخته یا برخی از ان ها رسوبات را به خود جذب میکنند. 

نظر خود را بنویسید