تصویر کفسابی سنگ

کفسابی سنگ

شماره تماس ایلیا ساب(09120575192)قیمت کفسابی سنگ/ساب زدن سنگ/ساب زنی سنگ/قیمت کف سابی سنگ/سنگ سابی درجه یک/کفسابی ایتالیایی/ ساب سنگ/سنگ ساب/کف ساب/ کف سابی درجه یک را از ما بخواهید.

(اختیاری)
(اختیاری)
تومان

توضیحات

کفسابی بر روی سطوح سنگی برداشتن پستی و بلندی های که توسط  نیروی انسانی ایجاد شده را در بر دارد.

 پر کردن بندها،ترک ها،پریدگی ها،که با رزین های مخصوص و هم رنگ کردن آنها با سنگ ب نحوی که هیچ یک از آنها مشخص نباشد.البته لازم ب ذکر است که این کار را فقط گروه کفسابی ایلیا ساب با وارد کردن رزین های مخصوص هم رنگ از شرکت های کلیندکس و آکمی آلمان انجام میدهد.

گروه کفسابی ایلیا ساب با در دست داشتن تکنولوژی وفناوری نوین در صنعت کفسابی اقدام به واردات لقمه های پد با کفیت از شرکت کلیندکس ایتالیا راانجام میدهد .لازم به ذکر است که گروهکفسابی ایلیا ساب تنها واولین وارد کننده این نوع محصولات ورزین های هم رنگ سنگ (مشکی،قهوه ای،سفید،طلای و...)می باشد.

مولفه های زیادی برای تعیین قیمت کفسابی سنگ در در عرصه صنعت کفسابی وجود دارد. که به مهم ترین آنها در توضیحات زیر اشاره خواهیم کرد:

  1. به نوع سنگ(سختی یا نرمی) 
  2. به مقدار پستی و بلندی ها
  3. بستگی به نوع کثیفی و مقدار

 

نظرات

(0/0)

سلام ما یه واحد داریم باز سازی میکنیم به نظرتون کف رو سنگ کنیم بهتره یا  سرامیک ممنون

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر گرامی   از این که مارو قابل دونستینسپاس گذاریم
پیشنهاد ما سنگ هستش  به دلیل  عمر بالا   کیفیت برتر  طبیعی بودن سنگ و از همه مهمتر  کفسابی سنگ هستش که زیبایی سنگ رو چند برابر میکند

(0/0)

سلام جناب بهاری  ایا کفسابی سنگ گرانیت با کفسابی سنگ های معمولی فرقی دارد ممنونم

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر گرامی  بله کفسابی سنگ گرانیت سخت ترین سنگ موجود در دنیا میباشد که باید برای ساب سنگ گرونیت از لقمه های الماسه استفاده شود تا نتیجه مطلوبی به دست آید
خوشحال میشم اگر سوال دیگه ای داشته باشید پاسخ گو باشیم

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند