تصویر کفسابی گرانیت

کفسابی گرانیت

شماره تماس ایلیا ساب (09120575192) کف سابی سنگ گرانیت/ساب زدن سنگ گرانیت/ساب زنی گرانیت/قیمت کف سابی گرانیت/سنگ سابی گرانیت/مزیت سنگ گرانیت این است که به دلیل مقاومت و سایش بسیار خوبی که دارد. میتوان پراخت های بافت دار بسیاری از قبیل شعله زنی،تیشه زنی، قلمه زنی و غیره انجام داد.

تومان

توضیحات

کفسابی سنگسابی سنگ گرانیت

راه پله و پاگرد بهترین مکان برای نصب سنگ گرانیت میباشد ب دلیل مقاومت بسیار بالای که برخوردار است.واسمه دیگرآن سنگ(بخارا) است که 40 درصد آن را کوارتزو 60درصد آن را فلدسپار تشکیل میدهد.برخی از مردم ب علت قیمت بالای گرانیت از سنگ تراورتن و مرمر درجه دو استفاده میکنند.که این مورد اشتباه بزرگی محسوب میشود.در این مورد باید تاکید کرد که پلکان و ساختمان های اداری وتجاری و مدارس که آمدوشد زیادی دارند میبایست حتما از جنس مرمر  مرغوب یا گرانیت استفاده کنند.

کاربرد دیگرآن در نما میباشد که به هیچ عنوان توصییه نمیگرد. زیرا ب دلیل مقاومت بالا و نفوذ ناپذیری مواد سیمانی باعث ریختگی آن از نما میشود. با توجه ب توضیحات بالا و وجود ذرات کوچک الماس در سنگ گرانیت که مقاوت بالای ب آن میبخشد.

باید در کفسابی و سنگسابی از تراشه های الماس استفاده کرد تا ب کانی های داخل آن آسیب نرسد استفاده کرد تل توانای صیقلی کردن و از بی بردن پستی بلندی که اشتباهات انسانی محسوب میشود را داشته باشد. لذا باید عنوان داشت اکیپ های که سنگ گرانیت را بر عهده میگیرند باید شناخت منا سب توانای و ابزار مناسب    این کار داشته باشد. در این راستا گروه کفسابی ایلیا با وارد کردن تراشه های الماس مخصوص ساب گرانیت از شرکت کلیندکس ایتالیا و آکمی آلمان و داشتن نیرو های مجرب و با  تجربه اطلاعات کافی وانجام پروژهای متعدد کفسابی سنگ گرانیت همواره میکوشد تا رضایت شما را ب دست آورد.

نظرات

(0/0)

ساب سنگ گرانیت چند مرحله هستش و قیمتش چقدره ممنون

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر محترم   ساب سنگ گرانیت  در ۲۰ مرحله انجام میشود به علت  سختی زیاد زمان بیشتری خواهد برد
و قیمت کفسابی گرانیت از متری  ۲۰ هزار تومان شروع میشود

(0/0)

مطالب بسیار خوبی دارید سپاسگزارم

(0/0)

ممنون میشم چند مورد نمونه کارهاتون رو قرار بدید

نظر خودتان را بنویسد