شستشوی نمای ساتخمان های بلند با دستگاه واترجت

کاربردها و مزایای نماشویی با واترجت

(09120575192)تمیز کردن نما با واترجت/دستگاه واترجت/قیمت شستشوی نما با واتر جت/شستشوی نما با طناب/تکنسین های ایلیا ساب به طور حرفه ای و با بهره مندی از آخرین تجهیزات و متدهای نماشویی و بیمه حوادث به اجرای حرفه ای و با ایمنی بالا این صنف پرداخته اند.

تومان

توضیحات

 نماشویی با واترجت چیست؟

نماشویی یا شستشوی نما با دستگاه واترجت که به عنوان یک شویینده فشار قوی آب که توانایی شستشوی انواع آلودگی را دارد انجام میشود.

دستگاه واترجت آب شهری را با فشار200 بار از نازل کرده و به روی سطوح پمپ میکند و هر گونه آلودگی را از روی سطوح میزداید.از این دستگاه میتوان در شستشوی نمای سیمانی،شستشوی نمای آجری،شستشوی نمای شیشه ای،شستشوی نمای کامپوزیت،شستشوی نمای سنگی،و غیرهنیز استفاره کرد.لازم به ذکر است بگوییم برای شستشوی نما با دستگاه واترجت ساختمان مورد نظر باید دارای برق سه فاز باشد

(ساختمان های دارای آسانسور برق سه فاز را دارا میباشند)


مزایای نماشویی با استفاده از واترجت  

نماشویی با استفاده از شیوه های دستی و سنتی ، دارای مشکلات زیادی از قبیل کیفیت پایین شستشو، زمان بر بودن، نیاز به تعداد زیاد نیروی خدماتی، عدم ایمنی برای کاربر و هزینه های بالا می باشد، در حالیکه استفاده از دستگاه های مکانیزه و شیوه های نوین می تواند تمامی مشکلات موجود در روش های سنتی را برطرف نمایند.

از این رو بسیاری از مدیران و صاحبان ساختمان ها تمایل زیادی برای استفاده از این شیوه ها در نماشویی ساختمان ها دارند.

دو شیوه متداول که اغلب برای شست و شو و نظافت نمای ساختمان به کار می روند عبارتند از دستگاه های واترجت و دستگاه های نماشوی.

کاربرد واترجت در نماشویی
نماشویی با واترجت یا کارواش صنعتی واترجت ها به واسطه استفاده از پاشش پر فشار آب توانایی بالایی در نظافت و شستشوی لایه های عمیق آلودگی داشته و با سهولت و سرعت بالا تمامی آلاینده های عمیق و چسبیده به سطوح را از بین می برد و از این رو کاربرد فراوانی در انجام امور نظافتی سنگین دارند.

هر چه میزان سرعت آب خروجی این دستگاه ها بیشتر باشد، سرعت عملیات نظافت افزایش می یابد، از سوی دیگر افزایش در فشار آب خروجی تاثیر مستقیمی در افزایش توان دستگاه در نظافت لایه های عمیق آلودگی دارد.

از این رو انتخاب فشار و سرعت مناسب آب در دستگاه های واترجت، نقش مهمی در زمان و کیفیت عملیات شستشو دارد. فشار قابل تنظیم در این دستگاه ها، امکان انتخاب فشار کاری مناسب با نوع سطوح و عملیات نظافتی را برای کاربر فراهم نموده و از این رو نقش مهمی در افزایش راندمان کاری و بهره وری ایفا می نماید.

پیشرفت تکنولوژی در نماشویی
نماشویی و شستشوی نما به واسطه طراحی مهندسی، استفاده از سیستم فیلتراسیون و آب تصفیه شده کارآیی بالایی در نظافت های روزانه و با کیفیت نما و شیشه های ساختمان ها داشته و هیچ گونه ردی بر روی سطوح باقی نمی گذارد.

دستگاه نماشو به واسطه تجهیز به لنس های بلند، امکان دسترسی و نظافت نقاط مرتفع را برای کاربر فراهم نموده و با استفاده از برس دوار تمامی آلاینده های چسبیده را شستشو می دهد.

این دستگا ها به واسطه استفاده از آب خالص هیچ گونه رد و لکه ایی بر روی سطوح باقی نگذاشته و موجب درخشش دو چندان آنها می شوند.

استفاده از این دستگاه در نماشوییبا بر طرف نمودن آلودگی های روز مره نقش مهمی در حفظ و نگهداری از سطوح نما ایفا می نماید.

مزایای استفاده از واتر جت

بهره گیری از این دستگاه می تواند ویژگی های فراوانی داشته باشد

1.افزایش کفیت شستشو

2.کاهش انرژی مصرفی

3.ارائه کیفیت مطلوب

4.کاهش مواد شوینده

5.قابلیت تنظیم فشار با توجه به نیاز و کاربرد

6. راندمان بالا

7. امکان انتخاب از نوع آب گرم دستگاه برای کارایی بیشتر و…

نظرات

(0/0)

سلام خسته نباشید  یک سوال داشتم  بنده میخواستم بدونم اون فشاره واره از واتر جت برای شیشه های نما آسیبی نمیرساند

یک مدیر به این نظر پاسخ داده است

سلام کاربر گرامی در جواب سوال شما باید عرض کنم که   خیر  فشار واتر جت های شستشوی نما  یا شیشه و یا غیره  از ۲۰۰ بار  الا ۳۰۰ بار هستش  که هیچ آسیبی به شیشه های نمای ساختمان نمیرساند

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند